
Полка кутова для декору на п'ять відсіків, полиця настінна в спальню, ванну кімнату, кухню KV0045
1 400 ₴
- В наявності
- Код: KV0045
+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полка кутова для декору на п'ять відсіків, полиця настінна в спальню, ванну кімнату, кухню KV0045
- Висока стійкість до подряпин завдяки покриттю з смоли
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні та перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
- Легкоочищуюча робоча поверхня
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
▶️Ш 200/ В 1224/ Г 200 мм
Матеріал: ДСП
Товщина стінки: 16 мм
Вага: 5,4 кг
| Розміри | упаковки 29.6 x 29.6 x 19.7 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Кількість зовнішніх полиць | 5 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 200 мм |
| Глибина полиці | 200 мм |
| Висота полиці | 1224 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴








