
Полиця кутова на 3 відсіки, полиця настінна в спальню, ванну кімнату, кухню KV0060
1 500 ₴
- В наявності
- Код: KV0060
+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця кутова на 3 відсіки, полиця настінна в спальню, ванну кімнату, кухню KV0060
- Висока стійкість до подряпин завдяки покриттю з смоли
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні та перевірені конструктівні решение
- Ергономічність и функціональність
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
▶️Ш 301/ В 600/ Г 301 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Вага: 7,8 кг
Товщина стінки: 16 мм
| Розміри | упаковки 66.4 x 38.3 x 8.1 cm |
|---|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Основний колір | Білий |
| Форма полиці | кутова |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Тип меблів | полиця |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 301 мм |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 301 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Основні | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴







