Топ продаж

Тумба під Пральну Машину, шафа у ванну з полицями KV0107
2 600 ₴
- В наявності
- Код: KV0107
+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба під Пральну Машину, шафа у ванну з полицями KV0107
Шафа дозволяє ефективно використовувати простір над пральною машиною. Порошки, побутова хімія та інші предмети тепер зберігаються у порядку і завжди під рукою. Оптимізуйте робочу зону з максимальною користю
Колір: Білий, Бетон, Венге Темний, Дуб Сонома
⠀
Розміри:
▶️Ш 640 / В 1900 / Г 250 мм
Вага: 30 кг
Фасад: ДСП ламінована
Корпус: ДСП ламінована
Товщина матеріалу: 16мм
| Розміри | упаковки 103 x 57 x 12 cm |
|---|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відкритих полиць | 2 шт. |
| Форма шафи | прямий |
| Тип меблів | шафа |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Форма пенала | прямий |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 640 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴







