
Тумба під Пральну Машину, шафа у ванну з полицями KV0029
6 300 ₴
- Під замовлення
- Код: KV0029
Відправка з 08 квітня 2026+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба під Пральну Машину, шафа у ванну з полицями KV0029
Шафа дозволяє ефективно використовувати корисний простір над пральною машиною. Порошок, побутова хімія та інші предмети тепер будуть зберітися у порядку та завжди під рукою. Оптимізуйте робочу зону з максимальною користю.
- Шухляда для маленьких речей
- Отвір для пральної машини
- Полиця має просторі комірки
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 1030/ В 1854/ Г 598 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Габарити під машинку - ширина 60, висота - 85
Вага: 71 кг
Товщина стінки: 16 мм
Тумба упакована в 3 пачки :
962*632*87 мм
1096*392*129 мм
1126*680*74 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | шафа |
| Форма шафи | прямий |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 7 шт. |
| Наявність функціональної поверхні | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1030 мм |
| Глибина | 598 мм |
| Висота | 1854 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Основні | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 300 ₴








