
Тумба шафа під умивальник без ручок, тумба під раковину, комод під раковину для ванної кімнати KV0116
1 900 ₴
- Під замовлення
- Код: KV0116
Відправка з 08 квітня 2026+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тумба шафа під умивальник без ручок, тумба під раковину, комод під раковину для ванної кімнати KV0116
Тумба під умивальник з дверцятами і вирізом для сифона. Якість матеріалів і меламіну покриття роблять поверхню стійкою до подряпин і легкої в догляді. Вологостійка модель, оснащена суцільнометалевими петлями.
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 580 / В 600 / Г 330 мм
▶️Ширина вирізу 8 см
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
Вага: 13,8 кг
| Розміри | упаковки 73 x 40 x 11 cm |
|---|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Дверка | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 580 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Висота | 600 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴






