
Тумба шафа під умивальник, тумба під раковину, комод під раковину для ванної кімнати KV0017
2 000 ₴
- В наявності
- Код: KV0017
+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тумба шафа під умивальник, тумба під раковину, комод під раковину для ванної кімнати KV0017
Тумба під умивальник з дверцятами і вирізом для сифона. Тумба під раковину для ванної кімнати, зроблена з якісних вологостійких матеріалів. Модель проста в догляді. Внутрішній простір пропонує достатньо місця для зберігання ванного приладдя.
⠀
▶️Ш 580/ В 600/ Г 331 мм
Вага: 14 кг
Корпус: ДСП ламінована
Фасад: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16мм
| Розміри | упаковки 73.6 x 40.7 x 11.6 cm |
|---|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Дверка | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 580 мм |
| Глибина | 331 мм |
| Висота | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴







