
Тумба шафа під умивальник, тумба під раковину, комод під раковину для ванної кімнати KV0052
2 700 ₴
- В наявності
- Код: KV0052
+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тумба шафа під умивальник, тумба під раковину, комод під раковину для ванної кімнати KV0052
Стильна тумба під умивальник стане справжньою прикрасою ванної кімнати. Модель складається з 3х практичних ящиків і 1-го просторого відділення з регульованою полицею для зберігання Ваших речей.
Колір : Білий, Дуб Сонома, Венге темний, Бетон
▶️Ш 600/ В 608/ Г 330 мм
Корпус : ДСП ламінована
Фасад : ДСП ламінована
Товщина стінки: 16мм
Вага: 20,6 кг
| Розміри | упаковки 70 x 48.6 x 15.6 cm |
|---|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Кількість закритих полиць | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Повне висування скриньки | Так |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 600 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Висота | 608 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴




