
Тумба шафа під умивальник, тумба під раковину, комод під раковину для ванної кімнати KV006
2 100 ₴
- В наявності
- Код: KV006
+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тумба шафа під умивальник, тумба під раковину, комод під раковину для ванної кімнати KV006
Стіл-тумба під раковину для ванної кімнати, зроблений з якісних вологостійких матеріалів. Модель проста в догляді. Внутрішній простір пропонує достатньо місця для зберігання ванного приладдя.
Колір: Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 580/ В 600/ Г 330 мм
Вага: 11,6 кг
Фасад : МДФ вологостійкий
Корпус : ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
|
Розміри |
упаковки 69.4 41.2 x x 12.6 cm |
|---|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома, венге темний, Венге темний |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 580 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Висота | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴








