
Тумба шафа під умивальник, тумба під раковину, комод під раковину для ванної кімнати KV0007
2 100 ₴
- В наявності
- Код: KV0007
+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тумба шафа під умивальник, тумба під раковину, комод під раковину для ванної кімнати KV0007
Напрямок відкривання дверей можна налаштувати як направо, так і наліво. В комплект входить тумба та ілюстровані інструкції, за допомогою яких збірка максимально проста і доступна кожному.
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 600/ В 500/ Г 320 мм
Вага: 14,9 кг
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
Ніжки металеві сірого кольору
| Розміри | упаковки 69.6 x 40.2 x 14.8 cm |
|---|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 1 шт. |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Кількість відкритих полиць | 6 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 600 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Висота | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴








