Полиця навісна з дзеркалом, шафка у ванну, спальню, салон KV0023
Меламінове покриття забезпечує легкий догляд за максимальної стійкості до вологи і подряпин. Ліворуч і праворуч від дзеркального відсіку є 3 додаткові полиці. В комплект входить полка з регульованою висотою. Стильна дзеркальна шафка легко кріпиться на стіну.
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні та перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 794/ В 640/ Г 212 мм
Дзеркало: 638*444 мм
Вага: 20,4 кг
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
| Розмір упаковки | 94 x 53 x 9 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дзеркальна шафа (шафа-дзеркало) |
| Форма дзеркала | пряме |
| Форма дзеркальної шафи | прямий |
| Кількість відкритих полиць | 6 шт. |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Настінне кріплення | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Бетон, венге темний, Дуб Сонома |
| Колір | Бетон |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 794 мм |
| Глибина | 212 мм |
| Висота | 640 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | дзеркало |
| Додаткові характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Вага | 20 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴







