Полиця навісна з дзеркалом, шафка у ванну, спальню, салон KV0051
Меламінове покриття забезпечує легкий догляд та максимальну стійкість до вологи і подряпин. Полиця може бути встановлена як зліва, так і справа. Всередині є регульована по висоті поличка. Модель легко кріпиться до стіни
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні та перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
Колір: Білий, Дуб Сонома, Венге темний, Бетон
⠀
▶️Ш 620/ В 640/ Г 208 мм
Дзеркало: 64×45 см
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16мм
Вага: 16,4 кг
| Розмір упаковки | 77.4 x 52.2 x 11 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Для дому, Для офісу, Салони краси |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | ЛДСП |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома, Бетон, Венге темний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 620 мм |
| Довжина | 640 мм |
| Товщина | 200 мм |
| Вага | 17 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴








