Комод на 5 ящиків в спальню, вітальню, передпокій KV0091
- Сучасний комод стане незамінним атрибутом в житловому приміщенні. З його допомогою інтер'єр стане більш яскравим і виразним, а також знайде додаткове місце для зберігання різних предметів.
- Доставляється в розібраному вигляді, в комплекті є всі необхідні болти, кріплення і ключі.
- Для того щоб зібрати меблі, є інструкція, вона так само йде в комплекті.
- Висока стійкість до подряпин завдяки покриттю з смоли
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні і перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 412/ В 1062/ Г 353 мм
▶️Внутрішній розмір скриньки Ш 321/ В 130/ Г 268 мм
Вага: 29 кг
У складі: 5 ящиків на кулькових направляючих
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
Виріб складається з двох пачок:
115см * 41см * 6 см
59см * 44см * 24см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Бетон |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 41 см |
| Глибина комода | 35 см |
| Висота комода | 106 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴






