Комод з ящиком і дверима в спальню, вітальню, передпокій KV0092
- Сучасний комод стане незамінним атрибутом в житловому приміщенні. З його допомогою інтер'єр стане більш яскравим і виразним, а також знайде додаткове місце для зберігання різних предметів.
- Доставляється в розібраному вигляді, в комплекті є всі необхідні болти, кріплення і ключі.
- Для того щоб зібрати меблі, є покрокова інструкція, вона так само йде в комплекті.
- Висока стійкість до подряпин завдяки покриттю зі смоли
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні і перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 712 / В 870/ Г 350 мм
▶️Розмір шухляд: Ш 621/ В 130/ Г 268 мм
Вага: 28 кг
⠀
У складі: 1 ящик на кулькових направляючих і полиця усередині
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
Виріб складається з двох пачок:
98см * 41см * 6 см
90см * 44см * 15см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Бетон, Венге темний |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 71 см |
| Глибина комода | 35 см |
| Висота комода | 87 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴







