Тумба під ТВ, Тумба під телевізор, тумба TV у вітальню, спальню KV0106
- Жодна вітальня не обходиться без тумби під телевізор.
- Тумба під ТВ відрізняється зручною модіфікацією.
- Вона обладнана двома одно двірними відділеннями и двома відкрітімі нішамі для додатковий телевізійніх прістроїв.
Колір: Білий, Бетон, Венге Темний, Дуб Сонома
⠀
Розміри:
▶️Ш 1400 / В 361 / Г 403 мм
⠀
Вага: 20 кг
Фасад: ДСП Ламінована
Корпус: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
| Розмір | упаковки 149 x 48 x 8 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Максимальна діагональ телевізора | 55 дюйм |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома, Бетон, Венге темний |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під домашній кінотеатр, Під плазмовий і РК телевізор, Під ЕЛТ телевізор |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | Алюміній |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1400 мм |
| Висота тумби | 361 мм |
| Глибина тумби | 403 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Полиця | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 900 ₴







