Комод на 5 ящиків в спальню, ванну кімнату, кухню KV0053
Колір : Білий, Бетон, Венге Темний, Дуб Сонома
▶️Ш 300/ В 960/ Г 300 мм
Матеріал : ДСП ламінована
Телескопічні направляючі
Вага : 19,6 кг
▶️Висота ящиків : 16,7 см
Товщина стінки : 16 мм
| Розміри | упаковки 102.4 x 38.2 x 12.2 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Бетон, Венге темний |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | Алюміній |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 30 см |
| Глибина комода | 30 см |
| Висота комода | 96 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴






