Тумба в спальню ТБ-293
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні та перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
Колір : Білий, Дуб Глазго, Дуб Сонома, Дуб Табако, Металік
▶️Ш 400/ В 430/ Г 390 мм
Фасад : МДФ вологостійкий
Корпус: ДСП ламінована
Товщина стінки : 16мм
Вага : 19 кг
Ніжки металеві сірого кольору
| Розмір | упаковки 53.4 x 47 x 12 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Металік, Дуб сонома, Білий, Дуб табако |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | МДФ |
| Ніжки | Алюміній |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 40 см |
| Глибина тумби | 39 см |
| Висота тумби | 43 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴











Відправка з 08 квітня 2026