Тумба в кімнату, в спальню, передпокій МР-2420
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні та перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
Колір: Дуб Глазго, Дуб Табако, Дуб Сонома, Металік, Білий
⠀
▶️Ш 680/ В 1080/ Г 360 мм
Фасад: МДФ вологостійкий
Корпус: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16мм
Вага: 34 кг
Ніжки металеві сірого кольору
Тумба упакована у 2 пачки
1062 * 446 * 119 мм
778 * 190 * 74 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Металік, Білий, Дуб сонома, Дуб табако |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Ніжки | Алюміній |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 68 см |
| Глибина комода | 36 см |
| Висота комода | 108 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Барна полку | 1 шт |
| Колір | Металік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 108 ₴










Відправка з 08 квітня 2026