Комод-тумба в кімнату, в спальню, передпокій МР2424
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні та перевірені конструктівні решение
- Ергономічність и функціональність
Колір: Дуб Табако, Дуб Глазго, Дуб Сонома, Металік, Білий
⠀
▶️Ш 450/ В 1080/ Г 390 мм
▶️Скло: 870*335 мм
Фасад: МДФ вологостійкий
Корпус: ДСП ламінована
Вага: 27 кг
Товщина стінки: 16мм
Ніжки металеві сірого кольору
| Розмір | упаковки 113.2 x 53.2 x 10.7 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Металік, Білий, Дуб сонома, Дуб табако |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Полиці | 2 шт |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | вітраж в МДФ профіль |
| Ніжки | Алюміній |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 45 см |
| Глибина комода | 39 см |
| Висота комода | 108 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 905 ₴










Відправка з 08 квітня 2026