Журнальний стіл, кавовий столик, столик у вітальню з полицею KV0034
Журнальний стіл завдяки своєму універсальному дизайну модель добре вписується в більшість інтер'єрів. Під стільницею захована полка – місце для ваших журналів, книг і дрібних предметів. За допомогою ілюстрованих інструкцій скласти максимально просто.
Колір: Бетон, Білий, Венге Темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 1000/ В 420/ Г 600 мм
Вага: 19,2 кг
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
| Розмір | упаковки 109.6 x 67.4 x 6.5 cm |
|---|
Характеристики
| Матеріал виготовлення столика | |
|---|---|
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Основні | |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столика | |
| Глибина столика | 600 мм |
| Довжина столика | 1000 мм |
| Вага столика | 19 кг |
| Висота столика | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 738 ₴







