-16%

Журнальний стіл, кавовий столик, столик у вітальню з полицею СЖ-331
2 800 ₴
2 352 ₴
- Під замовлення
- Код: СЖ331
Відправка з 08 квітня 2026+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Журнальний стіл, кавовий столик, столик у вітальню з полицею СЖ-331
Колір: Білий, Дуб Сонома, Дуб Шамоні, Аляска, Сірий Уні
⠀
▶️Ш 1200 / В 530 / Г 600 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Вага: 23 кг
Товщина стінки: 16мм
Кришка: МДФ 22мм
| Розмір упаковки | 129.6 x 68.2 x 7.2 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Металік, Дуб сонома, Білий, Дуб табако |
| Колір | Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1200 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 530 мм |
| Вага столика | 23 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 352 ₴




