Стіл журнальний, кавовий столик, столик у вітальню з полицею KV0038
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 900/ В 420/ Г 590 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
| Розмір | упаковки 100.2 x 67.2 x 8.1 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 900 мм |
| Глибина столика | 590 мм |
| Висота столика | 420 мм |
| Вага столика | 21 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 870 ₴







