Стіл журнальний, кавовий столик, столик у вітальню з полицями KV0048
Лінійка журнальних столиків - це втілення головних принципів скандинавського стилю строгості, мінімалізму і функціональності. Завдяки продуманим кольоровим комбінаціям підходить для найрізноманітніших інтер'єрів. За допомогою доданих ілюстрованих інструкцій збірка максимально проста і доступна кожному.
Колір:
- бетон
- Бетон - Білий
- білий
- Венге Темний - Білий
- венге Южне
- дуб Сонома
- Дуб Сонома - Білий
⠀
▶️Ш 900/ В 481/ Г 590 мм
Вага: 23,7 кг
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
| Розмір | упаковки 102 x 67 x 8.1 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість додаткових полиць | 2 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 24 кг |
| Довжина столика | 900 мм |
| Глибина столика | 590 мм |
| Висота столика | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома - білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 236 ₴










