Стіл журнальний, кавовий столик, столик у вітальню з полицею KV0080
Якщо Вам потрібен сучасний, стильний і якісний журнальний столик - це модель для Вас. Строгий скандинавський дизайн, чіткість ліній, закруглені краї і внутрішня полка: нічого зайвого! Продумані кольорові варіації підходять для найрізноманітніших інтер'єрів. За допомогою доданих ілюстрованих інструкцій збірка максимально проста і доступна кожному.
Колір: Бетон, Дуб Сонома, Білий, Венге темний, Дуб Сонома - Білий, Бетон - Білий, Венге темний - Білий
⠀
▶️Ш 996 / В 400/ Г 398 мм
Кришка: вологостійкий МДФ
Корпус: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16мм
Вага: 15,8 кг
| Розмір | упаковки 112 x 48 x 9 cm |
|---|
Характеристики
| Матеріал виготовлення столика | |
|---|---|
| Стільниця | МДФ плівковий |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Основні | |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столика | |
| Глибина столика | 398 мм |
| Довжина столика | 996 мм |
| Вага столика | 15 кг |
| Висота столика | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 958 ₴









