Стіл журнальний поворотний, кавовий столик, столик у вітальню з полицею KV0047
Колір: Бетон, Білий, Венге Темний, Венге Темний - Білий, Дуб Сонома, Дуб Сонома - Білий
⠀
▶️Габарити в розкладеному вигляді:
Ш 155/ Г 60/ В 38 см
▶️Габарити в складеному вигляді:
Ш 100/ Г 60/ В 38 см
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина матеріалу: 16 мм
Вага: 35,2 кг
Упаковано у дві пачки :
1103*670*76мм
894*382*98мм
Характеристики
| Матеріал виготовлення столика | |
|---|---|
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Каркас, ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Основні | |
| Кількість додаткових полиць | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Тип опор | Ніжки |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столика | |
| Глибина столика | 590 мм |
| Довжина столика | 1000 мм |
| Вага столика | 35 кг |
| Висота столика | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома - білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 010 ₴











