Туалетний столик для макіяжу, туалетний столик для салону, спальні KV0061
Колір: Білий, Дуб Сонома, Венге темний, Бетон
⠀
▶️Ш 802/ В 740/ Г 443 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16мм
Вага: 28,5 кг
| Розміри | упаковки 89.8 x 52.2 x 13.6 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тумба | 1 шт. |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 80 см |
| Глибина столика | 44 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 74 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 639 ₴








