-27%

Книжкова полиця в кімнату, в спальню, передпокій, роздільник кімнати на 5 комірок KV0073
2 900 ₴
2 117 ₴
- В наявності
- Код: KV0073
+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Книжкова полиця в кімнату, в спальню, передпокій, роздільник кімнати на 5 комірок KV0073
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні та перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
Колір: Венге темний, Бетон, Білий, Дуб Сонома, Дуб Сонома - Білий, Бетон - Білий, Венге темний - Білий
⠀
▶️Ш 450/ В 1626/ Г 236 мм
Вага: 16,5 кг
Корпус: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16мм
| Розміри | упаковки 92 x 33 x 17 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 5 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 450 мм |
| Глибина стелажу | 236 мм |
| Висота стелажа | 1626 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 17 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 117 ₴







