Стелаж, полиця для дому, полиця для книг і іграшок KV0076
- Практична книжкова полиця з просторими відсіками.
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні та перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
Колір: Дуб Сонома, Білий, Бетон, Венге Темний
⠀
▶️Ш 672/ В 1606/ Г 250 мм
Корпус: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16мм
Вага: 23,3 кг
| Разміри | упаковки 166 x 34 x 12 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Кількість внутрішніх полиць | 8 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 672 мм |
| Глибина шафи | 250 мм |
| Висота шафи | 1606 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 24 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 523 ₴








