Приліжкова тумба в кімнату ( 2 шт ) KV0101
Практична нічна тумба з простим дизайном і функціональністю.Завдяки компактному формату вона не вимагає великого простору, але пропонує велику кількість місця для зберігання будильника, хорошої книги
- Колірна гамма дозволяє використовувати різноманітні комбінації різних стилів.
- простий дизайн
- ефективна функціональність
Колір: Білий, Бетон, Венге Темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Розміри:
Ш 402/ В 390/ Г 370 мм
⠀
Телескопічні направляючі
Фасад: ДСП ламінована
Корпус: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
| Розміри | упаковки 47 x 44 x 10 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип тумби | пряма |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома, Бетон, Венге темний |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Ніжки | пластик |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 39 см |
| Ширина тумби | 40 см |
| Глибина тумби | 37 см |
| Колір | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 710 ₴










Відправка з 04 квітня 2026