-17%

Стіл комп'ютерний з висувною полицею під принтер для будинку, офісу СП-498
5 200 ₴
4 316 ₴
- Під замовлення
- Код: СП498
Відправка з 08 квітня 2026+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Стіл комп'ютерний з висувною полицею під принтер для будинку, офісу СП-498
Колір: Дуб Шамоні, Білий, Дуб Сонома, Сірий уні, Аляска
⠀
▶️Ш 1350/ В 760/ Г 650 мм
Корпус: ДСП ламінована
Кришка: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16мм
Ніжки металеві сірого кольору
Вага: 59 кг
Стіл упакованный у 2 пачки
1456*733*65 мм
742*638*97 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Колір | Білий |
| Тип столу | прямий |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 59 кг |
| Довжина | 1350 мм |
| Висота | 760 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Висувна полку під принтер | 1 шт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Аляска, білий, Дуб Сонома, Дуб Шамоні, Сірий Уні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 316 ₴




