Стіл письмовий, комп'ютерний, робочий СП-499
Колір: Білий, Дуб Сонома, Дуб Шамоні, Аляска, Сірий уні
⠀
▶️Ш 1200/ В 760/ Г 650 мм
Кришка: ДСП ламінована
Фасад: МДФ вологостійкий
Корпус: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
Ніжки металеві сірого кольору
Вага: 59 кг
Стіл упакованный у 2 пачки
1296*734*65 мм
838*638*100 мм
Характеристики
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Колір | Білий |
| Тип столу | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 59 кг |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота | 760 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | МДФ |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | білий, Дуб глазго, Дуб Сонома, Дуб Табако, Металік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 840 ₴








Відправка з 08 квітня 2026