Стіл Круглий для кухні, кухонний стіл 800мм К-025
Колір: Білий, Венге Темний, Дуб Сонома
▶️Ш 800/ В 745/ Г 800 мм
Основа : метал - хром « ROZANA»
Стільниця : МДФ вологостійкий
Товщина матеріалу : 16 мм
Стіл упакован у 2 пачки :
928*908*49 мм
800*750*80 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, венге темний, Венге темний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Ширина столу | 800 мм |
| Довжина столу | 800 мм |
| Висота столу | 785 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 118 ₴





Відправка з 08 квітня 2026