-14%

Шафа для одягу в кімнату, в спальню, передпокій, шафа для одягу з двома ящиками Ш-1461
7 590 ₴
6 527,40 ₴
- Під замовлення
- Код: Ш1461
Відправка з 08 квітня 2026+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шафа для одягу в кімнату, в спальню, передпокій, шафа для одягу з двома ящиками Ш-1461
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні і перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
- Висока якість
Колір: Дуб Глазго, Дуб Сонома, Дуб Табако, Металік
⠀
▶️Ш 680/ В 1930/ Г 520 мм
Всередині:
- Верхня полиця
- Штанга
Корпус: ДСП ламінована
Фасад: МДФ вологостійкий
Вага: 72 кг
Товщина стінки: 16 мм
Ніжки металеві сірого кольору
Шафа упакована в три пачки
1912*567*55 мм
864*605*119 мм
1590*418*67 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Металік, Білий, Дуб сонома, Дуб табако |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Металік |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 680 мм |
| Глибина шафи | 520 мм |
| Висота шафи | 1930 мм |
| Вага | 72 |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Ніжки | Алюміній |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для білизни | 1 |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 527,40 ₴









