-24%

Шафа зі штангою і полицею, шафа для одягу в кімнату, в спальню, передпокій, шафа для одягу Ш-1467
6 400 ₴
4 864 ₴
- Під замовлення
- Код: Ш1467
Відправка з 08 квітня 2026+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шафа зі штангою і полицею, шафа для одягу в кімнату, в спальню, передпокій, шафа для одягу Ш-1467
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні та перевірені конструктівні решение
- Ергономічність и функціональність
- Висока якість
Колір: Дуб Глазго, Дуб Сонома, Металік,
⠀
▶️Ш 680/ В 1930/ Г 360 мм
Фасад: МДФ вологостійкий
Корпус: ДСП ламінована
Товщина матеріалу: 16мм
Вага: 55 кг
⠀
За дверима:
- 4 полиці
Ніжки металеві сірого кольору
Шафа упакована в дві пачки
1912 * 413 * 88 мм
858 * 446 * 113 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Металік, Білий, Дуб сонома, Дуб табако |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Металік |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 680 мм |
| Глибина шафи | 360 мм |
| Висота шафи | 1930 мм |
| Вага | 55 |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Ніжки | Алюміній |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 864 ₴









