Пенал міні-шафа в ванну, будинку або салону KV0015
Стильний пенал для ванної кімнати, виготовлений з високоякісних матеріалів. Дана модель стійка до подряпин і дуже проста в догляді. У комплект поставки входять шафа, ілюстровані інструкції по збірці. Порядок, затишок і комфорт для Вашої ванної кімнати
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні і перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
- Висока якість
Колір: Дуб Сонома, Білий, Венге Темний
⠀
▶️Ш 300/ В 950/ Г 300 мм
⠀
Фасад: МДФ вологостійкий
Корпус: ДСП ламінована
Товщина матеріалу: 16мм
Скло: матоване
Ніжки металеві сірого кольору
Вага: 15,2 кг
| Розміри | упаковки 100.4 x 38 x 11.1 cm |
|---|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | пенал |
| Форма шафи | прямий |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 1 шт. |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Кількість відкритих полиць | 1 шт. |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Наявність функціональної поверхні | Так |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома, венге темний, Венге темний |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | вітраж в МДФ профіль |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 950 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
| Колір | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 840 ₴









