Шафа вітрина в кімнату, в спальню, передпокій ШК-326
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні і перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
- Висока якість
Колір: Білий, Дуб Глазго, Дуб Сонома, Металік
⠀
▶️Ш 680/ В 1930/ Г 430 мм
Вага: 71 кг
Товщина стінки: 16мм
Фасад: МДФ вологостійкий
Корпус: ДСП ламінована
▶️Скло: 1410*245 мм
Ніжки металеві сірого кольору
Шафа упакована в дві пачки
1918 * 478 * 100 мм
810 * 503 * 167 мм
Характеристики
| Матеріал виготовлення вітрини | |
|---|---|
| Фасади | МДФ |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Основні | |
| Колір (відтінок) меблів | Металік, Дуб сонома, Білий, Дуб табако |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Тип фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип вітрини | пряма |
| Вага | 71 |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Ширина вітрини | 680 мм |
| Глибина вітрини | 430 мм |
| Висота вітрини | 1930 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 505 ₴










Відправка з 08 квітня 2026