Стелаж полиця в кімнату, в спальню, передпокій KV0001
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні і перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність и функціональність
- Висока якість
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 600/ В 780/ Г 300 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Вага: 14,2 кг
Товщина стінки :16 мм
| Розміри | упаковки 86.6 x 38 x 10.3 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Кількість внутрішніх полиць | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 600 мм |
| Глибина шафи | 300 мм |
| Висота шафи | 780 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 15 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 328 ₴







