Стелаж полиця в кімнату, в спальню, передпокій KV0002
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні та перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
- Висока якість
Колір: Бетон, Білий, Венге Темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 600/ В 1165/ Г 300 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Вага: 18,8 кг
Товщина стінки :16 мм
| Розміри | упаковки 129.4 x 38 x 8.7 см |
|---|
Характеристики
| Габаритні розміри шафи | |
|---|---|
| Висота шафи | 1165 мм |
| Ширина шафи | 600 мм |
| Глибина шафи | 300 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип опор | Ніжки |
| Основні | |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип | Шафа |
| Кількість внутрішніх полиць | 2 шт. |
| Форма стелажа | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Кількість зовнішніх полиць | 4 шт. |
| Форма шафи | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Вага | 19 |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 672 ₴







