Стелаж полиця в кімнату, в спальню, передпокій KV0003
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні і перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність и функціональність
- Висока якість
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
▶️Ш 600/ В1550/ Г 300 мм
⠀
Матеріал: ДСП ламінована
Вага: 25,4 кг
Товщина стінки: 16 мм
| Розміри | упаковки 163.4 x 38 x 10.3 cm |
|---|
Характеристики
| Габаритні розміри шафи | |
|---|---|
| Висота шафи | 1550 мм |
| Ширина шафи | 600 мм |
| Глибина шафи | 300 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип опор | Ніжки |
| Основні | |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип | Стелаж |
| Кількість внутрішніх полиць | 4 шт. |
| Форма стелажа | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Кількість зовнішніх полиць | 5 шт. |
| Форма шафи | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Вага | 26 |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴









