-14%

Взутта шафа, Тумба для взуття в передпокій, кімнату, спальню, Шафа з полками для одягу KV0019
3 100 ₴
2 666 ₴
- В наявності
- Код: KV0019
+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Взутта шафа, Тумба для взуття в передпокій, кімнату, спальню, Шафа з полками для одягу KV0019
Простий і функціональний шафа для гардеробної групи. Дозволяє зберігати під рукою відразу 14 пар взуття, не займаючи багато місця.Колір : Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
▶️Ш 562/ В 1080/ Г 402 мм
Матеріал : ДСП ламінована
Вага : 38,4 кг
Товщина стінки : 16 мм
Шафа упакованна в дві пачки:
1. 1156 * 452 * 87 мм
2. 658 * 478 * 145 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 7 шт. |
| Форма тумби | пряма |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Тип опор | Ніжки |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма шафи | прямий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 562 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 1080 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 666 ₴









