Стіл Трансформер, Стіл письмовий, комп'ютерний KV0112
Стіл Трансформер – ідеальний продукт для невеликих приміщень, в який можна сховати багато паперу і книг. Стіл має дверцята, які перетворюється в робочу поверхню для вашого ноутбука або планшета. Стіл Трансформер з містким ящиком і додатковим місцем для зберігання за дверима в нижній половині пристрої – це практична, добре продумана система домашнього офісу.
Колір:
- Білий
- Білий - Дуб Крафт
- Білий - Дуб Сонома
- Бетон
- Бетон - Білий
- Венге Темний
- Венге темний - білий
- Дуб Крафт
- Дуб Крафт - Білий
- Дуб Сонома
- Дуб сонома - білий
▶️Розміри:
Ш 1100 /В 1200 / Г 440 (900) мм
Особливості :
- Закритий стіл з великою кількістю місця для зберігання і розкривається дверцятами, яка перетворюється в робочу поверхню.
- Верхнє простір розділено на три секції
- Поверхня, що Легко очищується
- 1 Шухляда
- Полиця витримує вагу 20 кг
Фасад : ДСП ламінована
Корпус : ДСП ламінована
Товщина матеріалу : 16 мм
Виріб складається з трьох пачок:
125 см х 50 см х 10 см
120 см х 50 см х 8 см
122 см х 62 см х 6 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 120 мм |
| Ширина столу | 110 мм |
| Глибина столу | 44 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 100 ₴












Відправка з 08 квітня 2026