-10%

Шафа в ванну без ручок, пенал з полицями, підлоговий пенал для будинку, салону KV0118
2 900 ₴
2 610 ₴
- В наявності
- Код: KV0118
+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шафа в ванну без ручок, пенал з полицями, підлоговий пенал для будинку, салону KV0118
Стильный высокий шкаф станет настоящим украшением для ванной комнаты. Скандинавский минимализм в сочетании с максимальной вместительностью позволят хранить Ваши предметы в идеальном порядке, не нагружая пространство интерьера. В комплект поставки входит шкаф и иллюстрированные инструкции, с помощью которых сборка максимально проста и доступна каждому.
- Современный дизайн и материалы
- Надежные и проверенные конструктивные решения
- Эргономичность и функциональность
- Высокое качество
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 300 / 1900 / Г 300 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
Вага: 27 кг
| Розміри | упаковки 121 x 38 x 14 cm |
|---|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | шафа |
| Форма шафи | прямий |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Кількість відкритих полиць | 2 шт. |
| Кількість закритих полиць | 4 шт. |
| Наявність функціональної поверхні | Так |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Вага | 27 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 610 ₴







