-19%

Стіл журнальний з висувним ящиком, кавовий столик, столик у вітальню з полицею KV0035
3 800 ₴
3 078 ₴
- В наявності
- Код: KV0035
+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Стіл журнальний з висувним ящиком, кавовий столик, столик у вітальню з полицею KV0035
Колір: Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний
⠀
▶️Ш 1100/В 480/ Г 650 мм
Корпус: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
Вага: 34,1 кг
Розміри коробок :
1. 1202*732*52 мм
2. 1016*300*161 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1100 мм |
| Глибина столика | 650 мм |
| Висота столика | 480 мм |
| Вага столика | 34 кг |
| Додаткові характеристики столика | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 078 ₴









