-11%

Стіл журнальний з висувним ящиком, кавовий столик, столик у вітальню з полицею KV0046
3 000 ₴
2 670 ₴
- В наявності
- Код: KV0046
+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Стіл журнальний з висувним ящиком, кавовий столик, столик у вітальню з полицею KV0046
Колір:
- Бетон
- Бетон - Білий
- Білий
- Венге Темний - Білий
- Венге Темний
- Дуб Сонома
- Дуб Сонома - Білий
⠀
▶️Ш 996/ В 481/ Г 588 мм
Вага: 28 кг
Матеріал: ДСП
Товщина стінки: 16мм
| Розміри | упаковки 109 x 67 x 8.4 см |
|---|
Характеристики
| Матеріал виготовлення столика | |
|---|---|
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Каркас, ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Основні | |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столика | |
| Глибина столика | 588 мм |
| Довжина столика | 996 мм |
| Вага столика | 28 кг |
| Висота столика | 480 мм |
| Додаткові характеристики столика | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома - білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴










