Стіл журнальний, кавовий столик, столик у вітальню з полицею KV0063
▶️Разміри:
Ш 900/ В 417/ Г 588 мм
⠀
Колір:
- Бетон
- Белый
- Венге Темный
- Дуб Сонома
- Бетон - Білий
- Венге Темний - Білий
- Дуб Сонома - Білий
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина матеріалу: 16 мм
| Розміри | упаковки 79.6 x 67 x 8.2 см |
|---|
Характеристики
| Матеріал виготовлення столика | |
|---|---|
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Каркас, ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Основні | |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Тип опор | Ніжки |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столика | |
| Глибина столика | 588 мм |
| Довжина столика | 900 мм |
| Вага столика | 18 кг |
| Висота столика | 417 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге темний - білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 080 ₴









