Стіл журнальний з барною дверцятами, кавовий столик, столик в вітальню KV0070
Колір:
- Білий
- Бетон
- Бетон - Білий
- Венге темний
- Венге темний - Білий
- Дуб Сонома
- Дуб Сонома - Білий
Розміри:
▶️Ш 900/ В 426/ Г 590 мм
Вага: 22,4 кг
Корпус: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16мм
| Розміри | упаковки 103 x 68 x 9 cm |
|---|
Характеристики
| Матеріал виготовлення столика | |
|---|---|
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Каркас, ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Основні | |
| Кількість додаткових полиць | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Тип опор | Ніжки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столика | |
| Глибина столика | 590 мм |
| Довжина столика | 900 мм |
| Вага столика | 22 кг |
| Висота столика | 426 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий - Дуб Сонома |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 187 ₴











