-21%

Стіл письмовий, комп'ютерний, робочий для будинку, офісу, салону СП-497
2 500 ₴
1 975 ₴
- Під замовлення
- Код: СП497
Відправка з 08 квітня 2026+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Стіл письмовий, комп'ютерний, робочий для будинку, офісу, салону СП-497
▶️Ш 1200/ В 760/ Г 650 мм
Вага:31 кг
⠀
Колір: Аляска, Дуб Сонома, Дуб Шамоні, Сірий уні, Білий
⠀
Кришка: ДСП ламінована
Корпус: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16мм
| Размір коробки | 129.4 x 73.4 x 8.1 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Висота | 760 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Аляска, білий, Дуб Сонома, Дуб Шамоні, Сірий Уні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 975 ₴




