Комод - тумба на 3 ящики в кімнату, в спальню, передпокій KV0024
- Сучасний комод стане незаміннім атрибутом в житловому пріміщенні. З його допомогою інтер'єр стане більш яскравим, а також додаткове місце для зберігання різніх предметів.
- Доставляємо в розібраному вигляді, в комплекті є всі необхідні болти кріплення та ключі.
- Для того щоб зібрати меблі, є інструкція.
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 376/ В 659/ Г 352 мм
Вага: 20,0 кг
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
| Размір коробки | 78.2 x 42.8 x 13.8 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Бетон, Венге темний |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 38 см |
| Глибина комода | 35 см |
| Висота комода | 66 см |
| Вага | 20 кг |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴






