Топ продаж
-12%

Стелаж стіл комп'ютерний, письмовий для будинку, офісу, салону KV0082-KV0083
Стіл під стелаж KV0082
За допомогою цієї підставки, ви можете зробити собі зручне робоче місце
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
▶️Ш 664 / В 743 / Г 1450 мм
Вага: 19,5 кг
▶️▶️▶️▶️▶️▶️▶️▶️▶️
Стелаж на 12 клітинок KV0083
Практична і декоративна полку з 12 просторими відділеннями. Ця полиця може використовуватися для будь-якої житлової площі, а також може служити перегородкою. Він може бути красиво оформлений і створює домашню атмосферу в кожній вітальні. Тут досить місця для книг, рослин і всіх ваших декоративних предметів. Інструкція по збірці в комплекті.
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
▶️Ш 1316 /В 1430 / Г 290 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
Вага: 45 кг
Упаковка- 2 пачки :
146*37*8 см
146*36*10 см
Розміри упаковки столу : 154 x 74 x 5 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Колір | Білий |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 664 мм |
| Глибина стільниці | 1450 мм |
| Висота від підлоги | 743 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 65 кг |
| Довжина | 1316 мм |
| Висота | 1430 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Глибина столу | 494 мм |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | білий, Бетон, венге темний, Дуб Сонома |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 016 ₴








