-4%

Полиця навісна, полиця для книг настінна, полиця в спальню, ванну кімнату, кухню ПН664
750 ₴
720 ₴
- Під замовлення
- Код: ПН664
Відправка з 08 квітня 2026+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Полиця навісна, полиця для книг настінна, полиця в спальню, ванну кімнату, кухню ПН664
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні і перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
- Колір: Аляска, Білий, Дуб Сонома, Дуб Шамоні, Сірий уні
⠀
▶️ ️Ш 664 / В 80 / Г 280 мм
Вага 4 кг
Корпус: ДСП ламінована
Товщина стінкі: 16мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 664 мм |
| Висота | 80 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴





