-16%

Тумба для взуття, полка для взуття з ящиком, стелаж для дому, полка для книг KV0115
3 500 ₴
2 940 ₴
- В наявності
- Код: KV0115
+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тумба для взуття, полка для взуття з ящиком, стелаж для дому, полка для книг KV0115
- Зручний стелаж під взуття з висувним ящиком під ключі та інші предмети передпокою
- 15 комірок
- висувний ящик
- полиці регулюються по висоті
- Свердління під европолку допоможе вам встановити полиці, як вам зручно
- В комплект входить : інструкція по збірці і фурнітура
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 802 / В 982 / Г 333 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Вага: 42 кг
Товщина стінки :16 мм
Стелаж складається з двох пакунків
90 * 41 * 15 см
104 * 40 * 9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 15 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 802 мм |
| Глибина | 333 мм |
| Висота | 982 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Сидіння для взування | Ні |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 940 ₴










